جمعیت ایثارگران انقلاب اسلامی

جمعیت ایثارگران انقلاب اسلامی

خانه همه ايثارگران انقلاب

پیام دبیر جمعیت ایثارگران انقلاب اسلامی استان خوزستان، در خصوص فرا رسیدن هفته دفاع مقدس

اندازه فونت :
۱۴۰۰/۱۰/۲۶

دکتر علی سلیمانی؛ دبیر جمعیت ایثارگران انقلاب اسلامی خوزستان با صدور پیامی این حماسه تاریخی را ارج نهاد.
در این پیام آمده است:گذشت زمان نمی تواند یاد شهیدان عزیز ما را از خاطر ملت ایران بزداید. مقام معظم رهبری (مدظله العالی)
دفاع مقدس؛ حکایت ماندگار دلاوری شهدا و شاهدانی است که با خون و جان خود، سطر سطر تاریخ این مرز و بوم اسلامی را نگاشته‌اند.
و امروز در هفته حماسه بزرگ دفاع مقدس قرار داریم؛ حماسه ای که نمودار مجموعه ای از برجسته ترین افتخارات ملت ایران در دفاع از مرزهای میهن اسلامی و جانفشانی دلاورانه در پای پرچم برافراشته اسلام و قرآن است، و مثل نگینی بر تارک تاریخ حماسه و ایثار و پایداری آزادگان جهان می ‌درخشد.
سی و یکم شهریورماه، آغازین روز این هفته پر افتخار تاریخ کشورمان، یادآور پایداری، استقامت، ایثار و رشادت ‌های شهدا، جانبازان و ایثارگران ایران اسلامی است، دلاورمردانی که قله‌هاى سربلند حماسه و استقامت را در دفاع از میهن عزیزمان، طی طریق نمودند و هفت شهر عشق را در هشت بهار آزادگی پیمودند.
اینجانب ضمن گرامیداشت هفته دفاع مقدس و نام و یاد بنیانگذار کبیر انقلاب، این ایام غرور آفرین را محضر مبارک رهبر معظم انقلاب، خانواده های معظم شهدا و جانبازان، ایثارگران و تمامی رزمندگان هشت سال دفاع پرافتخار تبریک و تهنیت عرض نموده؛ تندرستی و کامیابی روز افزون همه ی خدمتگزاران به این مرز و بوم را از درگاه ایزد متعال مسئلت می نمایم.

علی سلیمانی
دبیر جمعیت ایثارگران انقلاب اسلامی استان خوزستان