جمعیت ایثارگران انقلاب اسلامی

جمعیت ایثارگران انقلاب اسلامی

خانه همه ايثارگران انقلاب

سخنرانی مجتبی شاکری در همایش فصلی خانه احزاب

اندازه فونت :
۱۳۹۸/۰۷/۱۳

مجتبی شاکری دبیرکل جمعیت جانبازان انقلاب اسلامی در همایش فصلی انتخاباتی خانه احزاب ایران در وزارت کشور خطاب احزاب گفت دوستانی که امروز باید پاسخ دهند که با انقلاب و مکتب امام و قانون اساسی چه کار کرده اند؟ چرا امامی را که می گفت باید در جنگ مقاومت کنیم جام زهر خوراندید؟

وی افزود: احزاب باید پاسخ دهند چرا آن زمان که عده‌ای بحث مانور اشرافیت در نماز جمعه را مطرح کردند چیزی نگفتند و سکوت کردند؟ و پرچم مقاومت را تبدیل به دو قطبی مقاومت و مذاکره کردید؟

دبیرکل جمعیت جانبازان انقلاب اسلامی خاطرنشان کرد: کدام قاضی کدام دادگاه می تواند هزینه ای را که با امضای برجام در مقابل دشمن بر دوش ملت تحمیل کردیم را بررسی کرده و حکم صادر کند؟

شاکری تصریح کرد: مادر تحریم ها را علیه ما اعمال کرده‌اند و امروز احزابی که از این جریان حمایت کرده تا پیروز شوند مهر سکوت بر دهان گذاشته و حرفی نمی زنند؛ چرا منصفانه نقد نمی کنید و از افرادی که در لیست قرار دادید حساب نمی کشید؟

وی گفت: نخستین میثاق اخلاقی میان جریانات سیاسی این است که تکلیف مان را با قانون اساسی و ولایت فقیه مشخص کنیم. جریاناتی بودند که در همین خیابان های تهران شعار مرگ بر اصل ولایت فقیه دادند اما صدای اصلاح‌طلبان در نیامد؟

انتهای پیام/